fbpx Przystawki do wózka | Kuschall - aktywne wózki inwalidzkie

STRONA I PRODUKTY ARCHIWALNE

Produkty z nowej oferty marki Kuschall dostępne po kliknięciu w poniższy link

KUSCHALL.EU

Strona główna / Akcesoria / Przystawki do wózka

Przystawki do wózka

Mechanizm Attitude – rozwiązanie dla osób szukających wyzwań, wrażeń podczas zwiedzania lub sportowej aktywności – przystawka mocowana jest do przedniej części wózka inwalidzkiego, bez konieczności  stosowania dodatkowych części lub plątaniny przewodów wokół kolan. Ergonomiczny uchwyt i kółka postojowe ułatwiają manewrowanie przystawką za pomocą jednej ręki. Dzięki temu zarówno demontaż przystawki, jak i jej chowanie nie wymagają wysiłku, bez względu na sytuację.

Każdą przystawkę można wyposażyć w bidon, uchwyt na sakwę. Dzięki aerodynamicznej, nowoczesnej konstrukcji i gamie 31 atrakcyjnych kolorów, przystawkę Attitude można  w prosty sposób spersonalizować pod kątem wyjątkowej osobowości użytkownika.

Umów się na jazdę próbną :-)

Attitude junior

przystawka do wózka inwalidzkiego dla dziecka

Przystawka specjalnie stworzona dla dzieci, jest idealnym produktem dbającym o zrównoważony rozwój dziecka zarówno pod względem fizycznym jak i psychicznym. Przystawka połączona z wózkiem umożliwia dziecku wspólne przebywanie wśród innych dzieci korzystających z rowera, rolek czy wrotek. Idealnie sprawdza się na dłuższe i krótsze wyjazdy rowerowe. Łatwość montażu jak i demontażu sprawia, że przystawka attitude junior jest niezwykle prosta i łatwa w użytkowaniu.

Cena od 16 600 zł istnieje możliwość refundacji

 

 

Quickie Attitude Hybrid

Quickie Attitude Hybrid

Przystawka Attitude Hybrid łączy w sobie zalety zdrowotne jazdy na rowerze z niezawodnością napędu. Pozwala wykorzystać zalety Manualu z napędem akumulatorowym. Aby zmniejszyć zmęczenie, silnik można włączyć przed trudnym podjazdem  pod górę lub zawsze wtedy, gdy wymagana jest większa prędkość jazdy. Doskonały dla osób chcących poprawić swoją aktywność.
Parametry:

Quickie Attitude Manual

ATTITUDE Manual – sportowy charakter. Spragniony roweru – przystawka montowana w kilka sekund to doskonałe rozwiązanie - pozwoli spełnić oczekiwania szybszej jazdy oraz wykorzystać wszystkie możliwości wózka aktywnego. Dzięki temu można zwiększyć swoją wytrzymałość. Przednie koła o średnicy 20” i 30-biegowa przerzutka gwarantują wyjątkowy komfort jazdy w każdych warunkach. Ponadto potężny hamulec tarczowy zapewnia płynną kontrolę prędkości.

Quickie Attitude Power

Quickie Attitude Power

Attitude Power oferuje w 100% zasilany napęd, zapewniający wygodę użytkowania wózka inwalidzkiego. Przystawka odciąża górną połowę ciała, dzięki czemu użytkownik nie musi się już martwić podjazdami pod górę czy dużymi odległościami. Zamiast tego może się zrelaksować i cieszyć jazdą. Mechanizm dla osób mających znaczne problemy w samodzielnym poruszaniu się – chcących korzystać z możliwości płynących jazdy wózkiem aktywnym.

Aktywnie na wózku

Podążając za Rainerem Kuschall'em pragniemy promować i wspierać ludzi realizujących swoje ciekawe... czytaj więcej...

Vasile Stoica z Rumuni dokonał  niesamowitego wyczynu.  W ciągu kilku miesięcy pokonał... czytaj więcej...

Polecane

W siedzibie firmy "PARTNER" w dniu 02.06.2017 został zorganizowany "Dzień Otwarty", podczas którego prezentowaliśmy naszą aktualną ofertą... czytaj więcej...

Media społecznościowe