fbpx Wspomaganie napędu | Kuschall - aktywne wózki inwalidzkie

STRONA I PRODUKTY ARCHIWALNE

Produkty z nowej oferty marki Kuschall dostępne po kliknięciu w poniższy link

KUSCHALL.EU

Strona główna / Akcesoria / Wspomaganie napędu

Wspomaganie napędu

System e-motion E-MOTION to system wykorzystujący zintegrowane silniki elektryczne i akumulatory wbudowane w piasty kół, które skutecznie wspierają napędzający ruch użytkownika wózka. System posiada regulację czułości siły napędu i umożliwia dostosowanie go do specyficznych cech użytkownika (np. gdy jedna ręka jest słabsza). Każdy impuls napędzający ciąg zostaje zarejestrowany przez inteligentne czujniki E-MOTION i zamieniony na odpowiednie impulsy wspierające napędzanie wózka. Użytkownik może pokonać trasę nawet do 25 km. System E-MOTION ułatwia wjazd na wzniesienia, a przy zjeździe ze wzniesienia wspomaga hamowanie wózka. System umożliwia zaprogramowanie stopnia wspomagania napędu i dopasowanie go do specjalnych potrzeb użytkownika. System E-MOTION jest wyposażony w system szybkiego demontażu, dzięki czemu jest łatwy do rozłożenia i transportowania. Podstawową częścią E-MOTION jest zintegrowany silnik i akumulator wbudowany w piastę koła, który umożliwia poruszanie się z prędkością do 6 km/h.

Wheeldrive

wspomaganie napędu wózków inwalidzkich wheeldrive

Wheeldrive jest systemem wspomagającym napędzanie wózka inwalidzkiego, który łączy w sobie 2 cechy: stały napęd lub wspomaganie napędu. System wyposażony jest w dwa ciągi, z których każdy odpowiedzialny jest za inną funkcję. Górny ciąg realizuje funkcję wspomagania napędu natomiast dolny ciąg odpowiada za stały napęd koła. Wystarczy wybrać jeden z trzech profili napędowych, decydując, w jakim stopniu chcemy być wspomagani przez napęd i jak szybko zamierzamy jechać. Oczywiście można z łatwością przenosić rękę między obręczami, dostosowując wspomaganie do własnych potrzeb w trakcie jazdy.

Napęd Alber E-motion

Napęd Alber E-motion

System e-motion E-MOTION to system wykorzystujący zintegrowane silniki elektryczne i akumulatory wbudowane w piasty kół, które skutecznie wspierają napędzający ruch użytkownika wózka. System posiada regulację czułości siły napędu i umożliwia dostosowanie go do specyficznych cech użytkownika (np. gdy jedna ręka jest słabsza).

Każdy impuls napędzający ciąg zostaje zarejestrowany przez inteligentne czujniki E-MOTION i zamieniony na odpowiednie impulsy wspierające napędzanie wózka. Użytkownik może pokonać trasę nawet do 25 km.

Napęd Alber E-fix

Wspomaganie napędu wózka inwalidzkiego efix

E-FIX to system elektrycznego napędu, który można zastosować prawie we wszystkich wózkach ręcznych, łącząc zalety obu typów wózków – wózka ręcznego i elektrycznego. Wózek nadal pozostaje lekki, zwrotny, łatwy do transportu oraz posiada napęd elektryczny, który pozwala na samodzielne poruszanie się bez wysiłku. W zależności od potrzeb użytkownik ma dalszą możliwość korzystania z wózka jak z wózka ręcznego.

Napęd Alber Twion

Wspomaganie napędu wózka

Innowacyjna technika jazdy firmy Alber zapewnia wydajne i elastyczne rozwiązanie dla przyszłej mobilności.

Nowa moc twion oferuje nowe oblicze wolności i maksymalną niezależność. Silniki elektryczne wyposażone w wiodącą elektronikę cyfrową dostarczają dodatkowej mocy przy każdym ruchu napędowym. Czujnik zamocowany do ciągów dokładnie oblicza właściwą ilość koniecznej mocy. Cichy, stały napęd zapewnia wysoką sprawność i prostą obsługę. Jesteś aktywny; docierasz do celu szybko, sprawnie i spokojnie.

Aktywnie na wózku

Podążając za Rainerem Kuschall'em pragniemy promować i wspierać ludzi realizujących swoje ciekawe... czytaj więcej...

Vasile Stoica z Rumuni dokonał  niesamowitego wyczynu.  W ciągu kilku miesięcy pokonał... czytaj więcej...

Polecane

W siedzibie firmy "PARTNER" w dniu 02.06.2017 został zorganizowany "Dzień Otwarty", podczas którego prezentowaliśmy naszą aktualną ofertą... czytaj więcej...

Media społecznościowe