fbpx kuschall K-SERIES - "nie do zajechania" | Kuschall - aktywne wózki inwalidzkie

STRONA I PRODUKTY ARCHIWALNE

Produkty z nowej oferty marki Kuschall dostępne po kliknięciu w poniższy link

KUSCHALL.EU

Strona główna / Aktywnie Na Wozku / kuschall K-SERIES - "nie do zajechania"

kuschall K-SERIES - "nie do zajechania"

Vasile Stoica z Rumuni dokonał  niesamowitego wyczynu.  W ciągu kilku miesięcy pokonał łącznie 7 375 km. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że jego  jedynym środkiem lokomocji był wózek inwalidzki. Pierwszy etap podróży przebiegał przez Europę. Vasile rozpoczął w Rumunii, a zakończył w Hiszpanii. Podczas wyprawy, która trwała  od 07.07.2006 do 10.09.2006, korzystając z wózka kuschall K-Series Airlite, pokonał dystans 5 250 km. Dziennie pokonywał średnio 79 km. Kilka dni później, rozpoczął kolejny etap. Zakończył go 17.10.2006 w Szwajcarii,  w siedzibie firmy Kuschall AG, gdzie został bardzo ciepło przyjęty. Tym razem w ciągu 33 dni pokonał 2 125 km – średnio 64 km dziennie. Nikt przed nim nie dokonał niczego podobnego!

Wszyscy w firmie Kuschall AG byli ciekawi, czy podczas podróży miał jakieś problemy z wózkiem (kuschall K-SERIES). Jego odpowiedź była prosta i krótka – NIE, poza tym, że kilkakrotnie przebił opony. Od tamtej pory firma Kuschall oferuje swoim użytkownikom opony z wkładką kevlarową,  zabezpieczającą je przed przebiciem. Podróż Vasilia potwierdziła wysoką jakość i solidność wykonania, z której słynie marka Kuschall.
Pokonanie tak ogromnego dystansu przez wózek potwierdza:  wytrzymałość konstrukcji ramy, wysoką jakość materiałów, użytych do budowy wózka oraz optymalne rozwiązania techniczne, które pomagały przebyć każdy kilometr podróży. Doświadczenia z podróży Vasilia zostały uwzględnione podczas projektowania kolejnych modeli wózków. Jak zwykle najlepszym testem okazało się samo życie, a produkty marki kuschall wyszły z niego zwycięsko.

Galeria: 

Aktywnie na wózku

Podążając za Rainerem Kuschall'em pragniemy promować i wspierać ludzi realizujących swoje ciekawe... czytaj więcej...

Vasile Stoica z Rumuni dokonał  niesamowitego wyczynu.  W ciągu kilku miesięcy pokonał... czytaj więcej...

Polecane

W siedzibie firmy "PARTNER" w dniu 02.06.2017 został zorganizowany "Dzień Otwarty", podczas którego prezentowaliśmy naszą aktualną ofertą... czytaj więcej...

Media społecznościowe