fbpx Autoryzowany serwis wózków inwalidzkich Kuschall | Kuschall - aktywne wózki inwalidzkie
Serwis wózków inwalidzkich Kuschall

STRONA I PRODUKTY ARCHIWALNE

Produkty z nowej oferty marki Kuschall dostępne po kliknięciu w poniższy link

KUSCHALL.EU

Strona główna / Autoryzowany serwis wózków inwalidzkich Kuschall

Autoryzowany serwis wózków inwalidzkich Kuschall

Wszystkich użytkowników wózków inwalidzkich marki kuschall zapraszamy do skorzystania z usług naszego autoryzowanego serwisu. Nasz zespół serwisowy specjalizuje się w świadczeniu usług napraw gwarancyjnych jak i pogwarancyjnych. Wszelkie naprawy wykonane przez odpowiednio przeszkolony personel. Informujemy, że stosujemy wyłącznie oryginalne części bezpośrednio zamawiane u producenta, dzięki czemu mamy pewność, że naprawa wykonana przez nas będzie w pełni profesjonalna i zgodna z czynnościami serwisowymi okreslonymi przez producenta wozkó inwalidzkich kuschall. Na wymieniane podzespoły udzielamy rocznej gwarancji.

W celu skorzystania z usług autoryzowanego serwisu wózków inwalidzkich kuschall prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny pod numerem tel. +48 516 293 265 lub mail na d.wilk@kuschall.eu lub proszę skorzystać z formularza kontaktu. W celu łatwijszej identyfikacji części prosimy o przygotowanie numeru seryjnego wózka znajdującego się na prawej ramie pod siedziskiem.

Serwis wózków inwalidzkich kuschall

Aktywnie na wózku

Podążając za Rainerem Kuschall'em pragniemy promować i wspierać ludzi realizujących swoje ciekawe... czytaj więcej...

Vasile Stoica z Rumuni dokonał  niesamowitego wyczynu.  W ciągu kilku miesięcy pokonał... czytaj więcej...

Polecane

W siedzibie firmy "PARTNER" w dniu 02.06.2017 został zorganizowany "Dzień Otwarty", podczas którego prezentowaliśmy naszą aktualną ofertą... czytaj więcej...

Media społecznościowe